Anlasmalı Matbaa Hakkında

Maliye anlaşmalı evraklar yalnızca Maliye Bakanlığı ile anlaşmalı olan yetkili matbaaların basımını yapabildiği resmi evraklardır.
Biz Vaha Matbaacılık olarak yarım asırlık tecrübemiz ve Maliye Bakanlığı ile olan anlaşmamız sayesinde fatura ve diğer resmi
evraklarınızın basımı konularında doğrudan yetkiliyiz. Maliye anlaşmalı evraklarınızı bastırmak için bize ulaşabilirsiniz.

Maliye anlaşmalı evraklar, Maliye Bakanlığı’ nın yükümlülüklerince değerli evrak statüsündedir. Bu yüzden sadece Maliye Bakanlığı tarafından yetki verilmiş “Maliye Anlaşmalı Matbaa” sıfatı ve yetki levhası olan firmalar tarafından üretilebilir. Her firma bağlı bulunduğu ile ait bir anlaşmalı matbaaya müracaat ederek gerekli evrakları ilettikten sonra maliye anlaşmalı evraklarını bastırma işlemini gerçekleştirebilir. Maliye anlaşmalı evrak bildirimleriniz anlaşmalı matbaa tarafından Maliye Bakanlığı’ na online olarak bildirilmektedir. Bu sizin faturalarınızı elinize ulaştığı andan itibaren kullanmanızı sağlamaktadır. Biz Vaha Matbaacılık olarak “Ankara (06) ilinde 763 numaralı Anlaşmalı Matbaa” olarak hizmet vermekteyiz. Bünyemizde bulundurduğumuz son teknoloji fatura baskı makinaları ile her türlü ihtiyacınıza en hızlı ve en iyi şekilde karşılık vermekteyiz.